Simplenews (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (42 entries)

en: Title
ug: تىما

en: user
ug: ئەزا

en: Status
ug: ھالەت

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: None
ug: يوق

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Update options
ug: يېڭىلاش شەرتلىرى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Inline
ug: ئىچىدە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Send
ug: يوللاش

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Plain
ug: ئاددى

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Source
ug: مەنبە

en: Configure permissions
ug: ھوقۇقنى تەڭشەش

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: 1 week
ug: ھەپتە 1

en: Activate
ug: قوزغىتىش

en: User account
ug: ئەزا ھساباتى

en: Your configuration has been saved.
ug: تەڭشەشلىرىڭىز ساقلاندى.
