Simplenews (7.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (65 entries)

en: Title
oc: Títol

en: user
oc: utilizaire

en: Status
oc: Estatut

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Subject
oc: Objècte

en: Confirm
oc: Confirmar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Priority
oc: Prioritat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: None
oc: Pas cap

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Weight
oc: Pes

en: Single
oc: Simpla

en: none
oc: pas cap

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Export
oc: Exportar

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Node
oc: Nosèl

en: Update options
oc: Metre a jorn las opcions

en: Block
oc: Blòt

en: Bottom
oc: Bas

en: Always
oc: Totjorn

en: Never
oc: Pas jamai

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Term ID
oc: Identificant (ID) del tèrme

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Send
oc: Mandar

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Plain
oc: Brut

en: Hidden
oc: Amagat

en: Pending
oc: En espèra

en: No items selected.
oc: Cap d'element pas seleccionat.

en: The update has been performed.
oc: La mesa a jorn es estada efectuada.

en: Source
oc: Font

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Configure permissions
oc: Configurar los dreits d'accès

en: Activation
oc: Activacion

en: Not published
oc: Pas publicat

en: No caching
oc: Pas de mesa en cache

en: Data
oc: Donadas

en: User account
oc: Compte utilizaire

en: Send mail
oc: Mandar lo corrièrs electronic

en: Your configuration has been saved.
oc: Vòstra configuracion es estada enregistrada.
