Simplenews (7.x-1.0-beta2) - en to or translation catalogue (23 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Update options
or: ଅଦ୍ୟତନ ଚୟନ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Unlimited
or: ଅସୀମ

en: Not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ

en: User account
or: ଚାଳକ ଖାତା
