Simplenews (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (56 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: user
az: İstifadəçi

en: Status
az: Vəziyyət

en: E-mail
az: E-poçt

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Subject
az: Mövzu

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Email settings
az: Email quraşdırmaları

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Weight
az: Çəki

en: none
az: yoxdur

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Export
az: Eksport

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: n/a
az: yox

en: User
az: İstifadəçi

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: Block
az: Blok

en: Bottom
az: Aşağı

en: Never
az: Heç vaxt

en: Inline
az: Xətdə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Term
az: Termin

en: Term ID
az: Termin İD-si

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Cache
az: Keş

en: Hidden
az: Gizli

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: The update has been performed.
az: Yeniləmə həyata keçirilib.

en: Source
az: Mənbə

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Not published
az: Dərc olunmayıb

en: Updated vocabulary %name.
az: Yenilənmiş lüğət %name.

en: Activate
az: Aktivləşdirin

en: User account
az: İstifadəçi hesabı
