Simplenews (7.x-1.0-rc1) - en to km translation catalogue (58 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Confirm
km: អះអាង

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: None
km: គ្មាន

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Single
km: តែ​មួយ

en: none
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Node ID
km: លេខ​សម្គាល់​ថ្នាំង

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: n/a
km: គ្មាន

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Error
km: កំហុស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Are you sure you want to delete %title?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ %title ឬ ?

en: Update options
km: ជម្រើស​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Block
km: ប្លុក

en: Bottom
km: បាត

en: Never
km: កុំ

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Term ID
km: លេខ​សម្គាល់​ពាក្យ

en: Delete all
km: លុប​ទាំងអស់

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: No items selected.
km: គ្មាន​ធាតុ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

en: The update has been performed.
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ត្រូវ​បាន​ដំណើរការ ។

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: Not published
km: មិន​បាន​​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Updated vocabulary %name.
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​វាក្យសព្ទ %name ។

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ

en: Your configuration has been saved.
km: ការកំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​របស់​​អ្នក​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក​ ។
