Simplenews (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (94 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: user
sl: uporabnik

en: Status
sl: Stanje

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: Subject
sl: Zadeva

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: none
sl: nič

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Format
sl: Oblika

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Subscriptions
sl: Naročniki

en: Block message
sl: Blokiraj sporočilo

en: User
sl: Uporabnik

en: Error
sl: Napaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: Update options
sl: Možne spremembe

en: Block
sl: Blok

en: Bottom
sl: Spodaj

en: 1 day | @count days
sl[0]: 1 dan
sl[1]: @count dneva
sl[2]: @count dnevi
sl[3]: @count dni

en: Never
sl: Nikoli

en: Inline
sl: V vrstici

en: Published
sl: Objavljeno

en: Term ID
sl: ID izraza

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Send
sl: Pošlji

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Sent
sl: Poslano

en: Hidden
sl: Skrito

en: Pending
sl: Čaka

en: normal
sl: normalna

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: The update has been performed.
sl: Spremembe so bile izvedene.

en: Configure permissions
sl: Nastavi pravice

en: From email address
sl: E-naslov pošiljatelja

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: low
sl: nizka

en: high
sl: visoka

en: From name
sl: Ime pošiljatelja (polje 'OD')

en: Newsletters
sl: E-novice

en: Confirm newsletter subscriptions
sl: Potrdi prijavo na e-novice

en: highest
sl: najvišja

en: lowest
sl: najnižja

en: Request receipt
sl: Zahtevaj potrditev dostave

en: Send one test newsletter to the test address
sl: Pošlji testno e-novico na testni naslov

en: Send newsletter
sl: Pošlji e-novico

en: This newsletter has been sent
sl: Ta e-novica je bila poslana

en: Current newsletter subscriptions
sl: Trenutni naročniki e-novic.

en: Newsletter: @title
sl: E-novica: @title

en: Display link to previous issues
sl: Prikaži povezavo na prejšnji izvod

en: Display previous issues
sl: Prikaži prejšnji izvod

en: Number of issues to display
sl: Število izvod za prikaz

en: Previous issues
sl: Prejšni izvod

en: Subscriptions for %mail
sl: Naročila za %mail

en: Manage your newsletter subscriptions
sl: Upravljaj svoja naročila za e-novice

en: The e-mail address you supplied is not valid.
sl: Vpisani e-poštni naslov ni veljaven.

en: The newsletter subscriptions for %mail have been updated.
sl: Naročanje e-novic za %email je bilo posodobljeno.

en: You will receive a confirmation e-mail shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
sl: V vaš elektronski predal smo poslali navodila, kako potrditi prijavo na elektronsko obveščanje.

en: The following addresses were added or updated: %added.
sl: Dodani/posodobljeni so bili naslednji naslovi: %added.

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
sl: E-naslovi so sedaj naročeni na sledeče e-novice: %newsletters.

en: No addresses were added.
sl: Dodan ni bil noben e-naslov.

en: The following addresses were invalid: %invalid.
sl: Sledeči e-naslovi so neveljavni: %invalid.

en: Active users
sl: Aktivni uporabniki

en: Inactive users
sl: Neaktivni uporabniki

en: When your newsletter is sent as plain text, these options will determine how the conversion to text is performed.
sl: Ko se e-novica pošilja kot tekst, te nastavitve določajo, kako bo pretvorba potekala.

en: Hyperlink conversion
sl: Pretvorba povezav

en: Email addresses
sl: E-naslovi

en: 1 week | @count weeks
sl[0]: 1 teden
sl[1]: @count tedna
sl[2]: @count tedni
sl[3]: @count tednov

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: Append hyperlinks as a numbered reference list
sl: Pripni povezave kot oštevičene reference

en: Email addresses must be separated by comma, space or newline.
sl: E-naslove ločite z vejicami, presledki ali novimi vrsticami.
