Simplenews (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (54 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: user
ast: usuariu

en: Status
ast: Estáu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Reset
ast: Reafitar

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Single
ast: Cenciellu

en: none
ast: nengún

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Export
ast: Esportar

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: Format
ast: Formatu

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: n/a
ast: n/d

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Error
ast: Fallu

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: Are you sure you want to delete %title?
ast: ¿De xuru que quies desaniciar %title?

en: Update options
ast: Anovar les opciones

en: Block
ast: Bloque

en: Bottom
ast: Abaxo

en: 1 day | @count days
ast[0]: 1 día
ast[1]: @count díes

en: Never
ast: Nunca

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Term ID
ast: ID del términu

en: Delete all
ast: Desanicialo too

en: Unlimited
ast: Ilimitáu

en: Send
ast: Unviar

en: Hidden
ast: Anubríu

en: No items selected.
ast: Nun s'esbilló nengún elementu.

en: Date created
ast: Data de creación

en: Not published
ast: Ensin espublizar
