Simplenews (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (45 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Status
ka: სტატუსი

en: E-mail
ka: ელ.ფოსტა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Subject
ka: სათაური

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: none
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Update
ka: განახლება

en: Format
ka: ფორმატი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Error
ka: შეცდომა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Block
ka: ბლოკი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: 1 day | @count days
ka[0]: 1 დღე
ka[1]: @count დღე

en: Never
ka: არასდროს

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Cache
ka: ქეში

en: Hidden
ka: დამალული

en: Source
ka: წყარო

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: 1 week | @count weeks
ka[0]: 1 კვირა
ka[1]: @count კვირა
