Simplenews (7.x-1.1) - en to mg translation catalogue (24 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: user
mg: mpikambana

en: Status
mg: Toetra

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Confirm
mg: Ankatoavina

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Update
mg: Ovana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Node
mg: Fehy

en: Update options
mg: Ireo fanovana azo ampiarina

en: Filter
mg: Sivana

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Source
mg: Loharano

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa
