Simplenews (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (47 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Status
my: အခြေအနေ

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Single
my: တစ်ခုတည်း

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Format
my: ပုံစံ

en: Timestamp
my: အချိန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Error
my: အမှား

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: 1 day | @count days
my[0]: ၁ ရက်
my[1]: @count  ရက်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: normal
my: ပုံမှန်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: low
my: နိမ့်သော

en: high
my: မြင့်သော

en: 1 week | @count weeks
my[0]: ၁ ပတ်
my[1]: @count ပတ်

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: User account
my: အသုံးပြုသူ
