Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Weight
bn: ভর

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: This field is required.
bn: এই ফিল্ডটি আবশ্যক।
