Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: This field is required.
bo: ཚན་པ་འདི་ངེས་པར་དུ་འབྲི་དགོས།

en: here
bo: འདིར།

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Node title
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཁ་བྱང
