Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Weight
bs: Težina

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Created
bs: Kreiran

en: Published
bs: Objavljeno

en: This field is required.
bs: Ovo polje je obavezno

en: Filters
bs: Filteri
