Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Type
ca: Tipus

en: Read more
ca: Llegeix més

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Weight
ca: Pes

en: Mail
ca: Correu

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Created
ca: Creat

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: here
ca: aquí

en: Filters
ca: Filtres

en: Plain
ca: Pla

en: Node title
ca: Títol del node

en: Unpublished
ca: Sense publicar
