Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Type
cs: Typ

en: Read more
cs: Číst dál

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Weight
cs: Váha

en: Mail
cs: E-mail

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: here
cs: zde

en: Filters
cs: Filtry

en: Plain
cs: Obyčejný

en: Unpublished
cs: Skryto
