Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Type
cy: Math

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: Weight
cy: Pwysau

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Filter
cy: Hidlydd

en: This field is required.
cy: Mae'r maes yma'n ofynnol.

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: Plain
cy: Plaen
