Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Type
eu: Mota

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Weight
eu: Pisua

en: Mail
eu: Posta

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Created
eu: Sortua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: here
eu: hemen

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Node title
eu: Nodoaren izenburua

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe
