Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Type
fi: Tyyppi

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: Weight
fi: Paino

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Created
fi: Luotu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Filter
fi: Suodatus

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: here
fi: täällä

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Plain
fi: Puhdas

en: Node title
fi: Solmun otsikko

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Select node type
fi: Valitse solmun tyyppi
