Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: Type
gl: Tipo

en: Read more
gl: Ler máis

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Weight
gl: Peso

en: Mail
gl: Correo-e

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Created
gl: Creado

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: here
gl: aquí

en: Filters
gl: Filtros

en: Plain
gl: Simple

en: Node title
gl: Título do nodo.

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Enter the title of this newsletter
gl: Introduza o título deste boletín

en: Create newsletter
gl: Crear boletín

en: Simplenews Content Selection Creator
gl: Creador de boletín

en: Sort nodes
gl: Ordenar
