Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Type
hu: Típus

en: Read more
hu: Tovább

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Weight
hu: Súly

en: Mail
hu: Levél

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Created
hu: Létrehozva

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: This field is required.
hu: Szükséges mező.

en: here
hu: ide

en: Filters
hu: Szűrők

en: Plain
hu: Egyszerű

en: Node title
hu: Tartalom címe

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: Select the content types that must be avaiable for node selection
hu: Azon tartalomtípusok kiválasztása, amelyeknek elérhetőnek kell lenni a tartalomválasztásnál

en: Newsletter format
hu: Hírlevélformátum

en: Select the format of the newsletters you want to send
hu: A küldeni kívánt hírlevelek formátumának kiválasztása

en: Enter the title of this newsletter
hu: Hírlevél címének beírása

en: Create newsletter
hu: Hírlevél létrehozása

en: Want to select more nodes? Add more content types
hu: Ha több tartalom kiválasztására van szükség, akkor több tartalomtípust kell hozzáadni.

en: Please edit the title of this newsletter
hu: A hírlevél címét szerkeszteni kell

en: Select nodes to create a newsletter
hu: Tartalmak kiválasztása a hírlevél létrehozásához

en: Select Drupal content to create a newsletter
hu: Drupal tartalmak kiválasztása a hírlevél létrehozásához

en: There was an error. No nodes found
hu: Hiba történt. Nem találhatók tartalmak.

en: Sort the nodes like you want them in the newsletter
hu: Tartalmak sorbarendezése olyan sorrendbe, ahogy a hírlevélben megjelenjen

en: Create a table of contents
hu: Tartalomjegyzék készítése

en: Create a table of contents at top of the newsletter with the titles of the selected nodes. If newsletter is HTML format, these table of contents will be bookmarks.
hu: A hílevél elején egy tartalomjegyzék létrehozása, ahol a tartalmak címei megjelennek. Ha a hírlevél HTML formátumú, ezek a tartalomjegyzék pontok egyben hivatkozások is.

en: Sort nodes
hu: Tartalmak sorbrendezése

en: Filter on nid
hu: Szűrés tartalomazonosítóra

en: Filter on title. Used as LIKE 'title%'.
hu: Szűrés címre. Pl.: LIKE 'cím%'.

en: Select node type
hu: Tartalomtípus kiválasztása

en: Default title for created newsletters
hu: A létrehozott hírlevelek alapértelmezett címe

en: If filled, this title will be used to populate "title" field when creating a newsletter.
hu: Ha ki van töltve, akkor ez cím jelenik meg a hírlevél címeként a létrehozás után.

en: Please edit the title of this newsletter.
hu: A hírlevél címét szerkeszteni kell.

en: Create newsletters
hu: Hírlevelek létrehozása
