Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Type
ja: タイプ

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Mail
ja: メール

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Created
ja: 作成

en: Published
ja: 掲載

en: Filter
ja: フィルター

en: This field is required.
ja: このフィールドは必須です。

en: here
ja: こちら

en: Filters
ja: フィルター

en: Plain
ja: プレーン

en: Node title
ja: ノードタイトル

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Nid
ja: ノードID
