Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Weight
lt: Svoris

en: Mail
lt: Paštas

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Created
lt: Sukurta

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: here
lt: čia

en: Filters
lt: Filtrai

en: Plain
lt: Paprastas

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas
