Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Weight
lv: Svars

en: Mail
lv: Pasts

en: Content type
lv: Satura veids

en: Created
lv: Izveidots

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: here
lv: šeit

en: Filters
lv: Filtri

en: Plain
lv: Vienkāršs

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: Unpublished
lv: Nepublicēts
