Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Type
ml: തരം

en: Read more
ml: കൂടുതൽ വായിക്കുക

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: This field is required.
ml: ഈ ഫീല്‍ഡ് ആവശ്യമാണ്.
