Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Tip

en: Read more
sl: Preberite več

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Weight
sl: Teža

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.

en: Filters
sl: Filtri
