Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (16 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Read more
sv: Läs mer

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Weight
sv: Vikt

en: Mail
sv: E-post

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Created
sv: Skapad

en: Published
sv: Publicerad

en: Filter
sv: Filtrera

en: This field is required.
sv: Detta fält är obligatoriskt.

en: here
sv: här

en: Filters
sv: Filter

en: Plain
sv: Enkel

en: Node title
sv: Titel för nod

en: Unpublished
sv: Ej publicerad
