Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Type
af: Tipe

en: Read more
af: Lees meer

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: None
af: Geen

en: Weight
af: Gewig

en: Mail
af: E-pos

en: Created
af: Geskep

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Filter
af: Filtreer

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
