Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Type
am: ዓይነት

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Weight
am: ክብደት

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች
