Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Type
ast: Triba

en: Read more
ast: Lleer más

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Created
ast: Fechu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Filter
ast: Filtru

en: Filters
ast: Filtros
