Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Title
id: Judul

en: Type
id: Jenis

en: Read more
id: Selengkapnya

en: Content types
id: Jenis konten

en: None
id: Tiada

en: Weight
id: Bobot

en: Mail
id: Email

en: Content type
id: Jenis konten

en: Created
id: Dibuat

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Filters
id: Filter

en: Plain
id: Biasa

en: Node title
id: Judul node

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan
