Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Filters
km: តម្រង
