Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Type
ne: प्रकार

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर
