Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha2) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Type
os: Тип

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз
