Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Filters
ps: چاڼونه
