Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Weight
sq: Pesha

en: Created
sq: Krijuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Filters
sq: Filtrat
