Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: None
ug: يوق

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Plain
ug: ئاددى
