Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Type
vi: Kiểu

en: Read more
vi: Xem thêm

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Mail
vi: Thư

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Published
vi: Đã công bố

en: Filter
vi: Lọc

en: Filters
vi: Các bộ lọc

en: Plain
vi: Đơn giản

en: Node title
vi: Tiêu đề node

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố
