Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha3) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Type
be: Тып

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Mail
be: Пошта

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Created
be: Створана

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Filters
be: Фільтры

en: Plain
be: Звычайны

en: Unpublished
be: Неапублікавана
