Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha3) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Title
da: Titel

en: Read more
da: Læs mere

en: Content types
da: Indholdstyper

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Mail
da: E-mail

en: Content type
da: Indholdstype

en: Created
da: Oprettet

en: Published
da: Udgivet

en: Filters
da: Filtre

en: Plain
da: Enkel

en: Node title
da: Titel

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Create newsletters with content selection
da: Opret nyhedsbrev med indholdsudvælgelse
