Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Type
eo: Tipo

en: Read more
eo: Legu pli

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Created
eo: Kreita

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Filters
eo: Filtroj
