Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Mail
hy: Փոստ

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր
