Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Filters
ka: ფილტრები
