Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Type
mn: Төрөл

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Mail
mn: Шуудан

en: Created
mn: Үүссэн

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр
