Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Title
pt: Título

en: Type
pt: Tipo

en: Read more
pt: Leia mais

en: Content types
pt: Tipos de conteúdo

en: None
pt: Nenhum

en: Weight
pt: Peso

en: Mail
pt: E-mail

en: Content type
pt: Tipo de conteúdo

en: Created
pt: Criado

en: Published
pt: Publicado

en: Filter
pt: Filtrar

en: Filters
pt: Filtros

en: Plain
pt: Plano

en: Node title
pt: Título do node

en: Unpublished
pt: Não publicado
