Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Mail
sk: Pošta

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Created
sk: Vytvorené

en: Published
sk: Zverejnené

en: Filters
sk: Filtre

en: Plain
sk: Jednoduchý

en: Node title
sk: Nadpis

en: Unpublished
sk: Nezverejnené
