Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Type
fa: نوع

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: None
fa: هیچ

en: Weight
fa: وزن

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: فیلتر

en: Filters
fa: فیلترها

en: Plain
fa: ساده

en: Node title
fa: عنوان گره

en: Unpublished
fa: منتشر نشده
