Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Mail
gu: મેઇલ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Filter
gu: ફિલ્ટર
