Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Type
he: סוג

en: Read more
he: קראו עוד

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Mail
he: מייל

en: Created
he: נוצר

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Filters
he: מסננים

en: Plain
he: פשוט

en: Node title
he: כותרת פריט תוכן

en: Unpublished
he: לא מפורסם
