Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Mail
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Published
hr: Objavljeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Filters
hr: Prečistači

en: Plain
hr: Obični

en: Node title
hr: Naziv node-a
