Simplenews Content Selection (7.x-1.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Type
mr: प्रकार

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: Content types
mr: साहित्य प्रकार

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Mail
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित
